KURUMSAL MÜZİK ORGANİZASYONU, SİTE EĞLENCELERİ, MEZUNİYET BALOSU, OKUL AİLE BİRLİĞİ EĞLENCELERİ

KURUMSAL MÜZİK ORGANİZASYONU, SİTE EĞLENCELERİ, MEZUNİYET BALOSU, OKUL AİLE BİRLİĞİ EĞLENCELERİ
04.10.2017 17:55

Merhaba,

Okan Müzik Organizasyon olarak sadece Düğün, Nişan, Kına Gecesi ve Sünnet eğlencelerinde değil, Kurumsal Firmaların düzenledikleri organizasyonlarda da hizmet vermekteyiz.

Firma olarak çalışanlarınıza düzenleyeceğiniz yıl sonu partisi, özel gün ve gece eğlenceleri, moral ve motivasyon geceleri gibi tüm etkinliklerinizde personellerinizin ve firmanızın son derece memnun kalacağı bir müzik organizasyon ile unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. 

Firmaların Kurumsal Organizasyonlarını genelde İnsan Kaynakları (İK) Departmanı düzenlemekte ve ilgilenmektedir. İK Yöneticileri bu tarz etkinlikler planlarken öncelikli olarak anlaşacağı firmanın referanslarını mutlaka dikkate almalıdır.  Daha önce kurumsal organizasyon yapmış ve olumlu not almış olan organizasyon firmalarının tercih edilmesi yerinde bir karar olacaktır. 

Okan Müzik Organizasyon olarak bu zamana kadar bir çok yerel ve kurumsal firmaların mavi yaka çalışanları ile, beyaz yaka çalışanlarının müzik organizasyonlarında yer almış bulunmaktayız. 

Örnek Referanslar ; Pirim Gıda (coca-cola) / Mavi Yaka Mangal Partisi Etkinliği

                                Garanti Bankası / Şube Etkinliği

                                Halide Edip Adıvar İ.Ö.O. / Okul Aile Birliği Eğlencesi

                                Fenertepe Orta Okulu / Mezuniyet Balosu Etkinliği

                                5 Yıldız Siteleri / Geleneksel Havuz  Başı Site Eğlencesi 

Bu ve bunlara benzer bir çok etkinlikte yer aldık ve almayada devam ediyoruz.

Sizlerde Kurumsal eğlencelerinizde, Okul aile birliği gecelerinde, Site sakinlerine düzenleyeceğiniz site içi eğlencelerinizde Canlı Müzik Orkestra kiralamak istiyor ve misafirlerinize eğlenceli, bol oynamalı, mutlu bir müzik ziyafeti verdirmek istiyorsanız aşağıdaki numaralardan bizim ile iletişime geçebilir, daha detay bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Ödemelerinizi İsterseniz Kredi kartı ile  Sanal Pos üzerinden de ödeyebilir, aynı zamanda taksit imkanına sahip olabilirsiniz. 

Saygılarımızla,

Okan Müzik Organizasyon

Okan ŞENTÜRK
0537 347 41 59
0507 526 85 27 
info@piyanistokan.com
www.piyanistokan.com

Etiketler
YORUM YAZ Düşünceleriniz bizim için çok önemli