KREDİ KARTI VE TAKSİT İLE ORKESTRA KİRALAMA (İLK KEZ OKAN MÜZİK ORGANİZASYON'DA)

KREDİ KARTI VE TAKSİT İLE ORKESTRA KİRALAMA (İLK KEZ OKAN MÜZİK ORGANİZASYON'DA)
13.10.2017 16:35

Merhaba sevgili dostlar,

İçinde bulunduğumuz dönem açısından ekonomik anlamda çalkantılı bir dönemden geçtiğimizi söyleyebiliriz. Bu çalkantılı dönem ve piyasalarda oluşan ticari belirsizlik bütün sektörleri az-çok etkiler vaziyettedir. 

Hal böyle olunca evlenecek, yuva kuracak olan çiftlerin maddi anlamda zor zamanlar geçirmeside kaçınılmaz oluyor.

Okan Müzik Organizasyon olarak, evlenme süresince zaten bir çok yere harcanarak cepte az kalan nakiti ve sizleri bir nebze olsun rahatlatmak adına Sanal Pos uygulamamızı devreye sokup, Düğün, Nişan, Kına gecesi ve sünnet eğlenceleriniz gibi tüm eğlencelerinizde Kredi kartı ile ödeme almaya başlamış bulunmaktayız. 

Artık Kredi kartı ile orkestra kiralama yapabilir ve isterseniz + taksit özelliğinden faydalanarak yaptığınız bu ödemeyi 12 ay vadeye kadar küçük rakamlar olarak ödeyebilirsiniz. 

Bu sayede hayatınızda sadece bir kereye mahsus olacak o özel gecenizden ve eğlencenizden nakit sıkıntısı yüzünden geri kalmamış olacaksınız.

Okan Müzik Organizasyon olarak internet üzerinden orkestra kiralama yapma işinin öncüsü olarak bir yeniliğe daha öncülük yapmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. 

Bu hizmetimizinde Eğlence camiasına ve siz değerli dostlara hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Ödemeleriniz 3D Ödeme yöntemi kullanılarak, 256 bit SSL Güvenli Ödeme Yönteminde tahsil edilir. Kart bilgileriniz saklanmaz ve bankanıza kayıtlı cep telefonu numaranıza gelen şifreyi tuşlamadan kartınızdan tahsilat yapılmaz.

Daha fazla detay ve bilgi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizim ile irtibat kurabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Okan Müzik Organizasyon

Okan ŞENTÜRK
0537 347 41 59
0507 526 85 27 
info@piyanistokan.com
www.piyanistokan.com

 

Etiketler
YORUM YAZ Düşünceleriniz bizim için çok önemli